O nás

Vaše zdraví je u nás na prvním místě

Jako specialisté v oblasti prevence a ochrany zdraví jsme se rozhodli v současné situaci podat pomocnou ruku firmám i koncovým zákazníkům, pomoct jim zorientovat se v nepřeberné nabídce ochranných prostředků a služeb a poskytnout v této oblasti komplexní řešení.

Na první místo stavíme kvalitu a tak své dodavatele pečlivě vybíráme, certifikáty produktů precizně ověřujeme a produkty zkoušíme doslova na vlastní kůži. Díky tomu vám můžeme garantovat vysokou kvalitu a bezpečnost námi dodávaných ochranných pomůcek. Dodavatele zároveň vybíráme primárně mezi tuzemskými firmami.

V současné době u nás najdete největší výběr českých certifikovaných roušek a nanoroušek, včetně výrobků zajišťujících jejich sterilizaci.

Protože z vlastní zkušenosti moc dobře víme, že čas znamená peníze (a v našem oboru i zdraví), řešíme všechny zakázky v co možná nejkratším čase. Objednávky z e-shopu odesíláme ještě v den objednání (pokud byla objednávka dokončena do 11:00), nebo nejpozději následující pracovní den. Služby profesionální dezinfekce realizujeme do 48 hodin od objednání.

Kromě prodeje ochranných pomůcek a poskytování dezinfekčních služeb se věnujeme i informační osvětě. Zde jsou naší oporou a velkou pomocí odborní garanti z oblasti medicíny, vědy a prevence zdraví, díky nimž vám můžeme dodávat aktuální, pravdivé a ověřené informace.  V naší poradně zákazníci pravidelně nacházejí blogové články a videa věnující se aktuálním tématům a usnadňujícím orientaci na tomto nepřehledném trhu.

Garanti kvality našich služeb jsou všichni naši zaměstnanci, kteří jsou prioritně zaměřeni na spokojeného zákazníka. Tímto dosahujeme vysoké kvality například v hodnocení obchodů na portále Heureka.cz.

Věříme, že nákup u nás je pro Vás příjemný a vše probíhá hladce včetně dodávky zboží. Pouze s Vámi, našimi zákazníky, můžeme poskytované služby dále zlepšovat.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým PREVENTIKO.cz