Významný dodavatel zdravotnických a hygienických produktů ve střední a východní Evropě. Portfolio je zaměřeno jednak na tradiční produkty, jako ošetřování ran, obvazy, buničitá vata, hygienické pomůcky, papírové a plastové ochrany, tak na jednorázové rouškování či dezinfekci.
Dezinfekční ubrousky Medipal alkoholové 200ks
Popis
ALKOHOLOVÉ DEZINFEKČNÎ UBROUSKY V DÓZE 200ks
Tyto vysoce účinné univerzální ubrousky obsahují isopropylalkohol (IPA). Jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu neuvolňujícího vlákna a umožňují kontrolované uvolňování roztoku s cílem zajistit optimální dezinfekční účinek v každém ubrousku.
• Ubrousky pro dezinfikování povrchů neinvazivních zdravotnických prostředků, které jsou připravené k použití.
• Ideální pro všechny povrchy vyrobené z materiálů, které jsou rezistentní vůči alkoholu.
• Obsahují 70% isopropylalkohol.
• Nezanechávají šmouhy.
• Pro dezinfikování všech dotykových povrchů a drobného neinvazivního zdravotnického
vybavení.
• Testované v souladu s normou EN 16615 –„zkouška na 4 polích“.
• Mikrobiologická aktivita za 60 sekund proti bakteriím, kvasinkám, mykobakteriím
a virům (včetně norovirů).
Aktivní složky:
Isopropanol 70% obj.
Návod k použití:
K dezinfekci povrchu použijte jeden ubrousek. Povrch nechte uschnout. V případě silně znečištěných povrchů můžete potřebovat více ubrousků. Nepoužívejte na površích, které nejsou odolné vůči alkoholu. Ubrousky nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte na pacientech a na invazivních prostředcích. Po použití nechte povrch před dalším použitím uschnout. Dodržujte dobu působení, abyste docílili mikrobiologického účinku.
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.